https://www.youtube.com/watch?v=m6GZl6kyCuc

Vícegenerační dům 180 m² s pozemkem 1264 m², Kněžmost.

Přímý prodej. Bez realitky.

Kněžmost, okres Mladá Boleslav

Prodej dvougeneračního domu s hospodářským objektem, garáží a velkou zahradou plnou ovocných stromů v klidné části obce s výbornou občanskou vybaveností (Kněžmost u Mladé Boleslavi).

Pokud hledáte prostorný rodinný dům, který je možné plně přizpůsobit požadavkům vašeho životního stylu, rozsáhlou zahradou s mnoha ovocnými stromy, kam svítí slunce po celý den, absolutní klid od hluku města, ale výbornou dostupností do Mladé Boleslavi nebo Prahy, pak je tato nemovitost určená přímo pro Vás.

Nemovitost se nachází ve velmi klidné původní zástavbě, přitom na samém okraji CHKO Český ráj. Dům je v blízkosti lesoparku, uprostřed přírody krásné v každé roční době. Dojezd osobním vozem do Mladé Boleslavi je cca. 15 minut, do Prahy cca. 35 minut.

K prodeji je dvougenerační dvoupodlažní podsklepený dům s celkovou užitnou plochou cca 150 m2 + sklep cca 30 m2, který leží na pozemku o velikosti 1264 m2. Na stavební parcele se nachází 2 objekty – rodinný dům a další stavební (hospodářský) objekt, který obsahuje garáž. Parkovat lze také bez problému na ulici před domem.

Bytová jednotka v přízemí

V přízemí domu se nachází první bytová jednotka o dispozici 3+1, která sestává ze vstupní místnosti (7,5 m2), chodby (4,5 m2), obývacího pokoje propojeného s kuchyní (24 m2), dvou dalších pokojů (16 m2 a 21,5 m2), koupelny s vanou a samostatného WC. Dominantou přízemního patra je prostorná zastřešená terasa (cca 12 m2), orientovaná na severovýchod, tudíž chráněna od přímého slunce. Terasa je přístupná z kuchyně.

Z chodby v přízemí je také vstup do sklepních prostor – technická místnost (11 m2), kde se nachází plynový kotel se zásobníkem vody a dvě menší místnosti na skladování (8 m2 a 3 m2).

Bytová jednotka v patře

Druhá bytová jednotka o dispozici 2+1 je v horním patře a sestává z kuchyně (9 m2), obývacího pokoje (20 m2), ložnice (15 m2), dvou malých podkrovních místností (každá 9 m2), které mohou být využity jako skladovací prostory / pracovna apod. Jedna z podkrovních místností má zabudované střešní okno a byla v minulosti využívána jako dětský pokoj.

Z kuchyně je také vstup do nedávno zrenovované koupelny s vestavěným sprchovým koutem, WC je oddělené, přístupné z chodby. Horní bytová jednotka dále disponuje balkónem o rozměrech cca 3,5 x 2,5 m, orientovaným na jihovýchod.

Sklepní prostory a zahrada

Z chodby v přízemí je také vstup do sklepních prostor – technická místnost (11 m2), kde se nachází plynový kotel se zásobníkem vody a dvě menší místnosti na skladování (8 m2 a 3 m2). Všechny sklepní místnosti jsou suché a čisté..

Za domem je udržovaná zahrada, členěná do několika oddělených sekcí – okolo domu jsou vysázené okrasné keře a květiny, které lemují zatravněné plochy, zadní zahrada je z důvodu soukromí od stavební parcely částečně oddělená vzrostlým živým plotem (habry) a dále je rozdělena na 2 části. V jedné části jsou záhony a ovocné keře a druhé části je oplocený úsek – navazující na hospodářský objekt, původně určený pro výběh slepic, zbytek je zatravněn a lemován ovocnými keři.

Kněžmost a okolí

Obec Kněžmost má výbornou občanskou vybavenost. Najdete zde obchod s potravinami, čerpací stanici, restaurace, základní i mateřskou školu, lékaře, lékárnu a poštu. Kompletní služby pak najdete v 15 kilometrů vzdálené Mladé Boleslavi, kam se autem dostanete do 15 minut, případně autobusem z nedaleké zastávky na náměstí za cca 40 minut.

Kněžmost je svým umístěním mezi Prahou a Krkonošským pohořím, na okraji CHKO Český ráj vynikajícím místem pro výlety do přírody pěšky či na kolech a není zde nouze ani o sportoviště a zábavu. V obci najdete fotbalové hřiště, tenisové kurty a koupaliště. Zřícenina hradu Valečov je vzdálena pouhé 3 km a vede k ní krásná procházka již zmíněným lesoparkem. Poblíž je také čedičový vulkán Mužský s krásnou vyhlídkou, a na Prachovské Skály je to také jen kousek.

https://www.youtube.com/watch?v=xEj7b9jxqCU

Pojďme se spolu proletět zahradou...

Pojďme se spolu proletět zahradou...

Zaujala vás nabídka?

Dejte nám vědět, rádi vám zodpovíme vaše dotazy či provedeme po nemovitosti.

Pavla Novotná
Email: [email protected]
Telefon: +420 724 306 363

Error: Contact form not found.